ATERMİT İSOPANEL


       Atermit Isopanel, DIN standardına göre B1- Alev Yürütmez ve Ayrılmaz özelliği ile tüm dünyada en iyi ısı ve ses yalıtım malzemesi olarak bilinen EPS (Expande Polistren) dolgu malzemesinden üretilmektedir. Atermit Isopanel, yapısı itibariyle yüksek ısı ve ses yalıtımı, hafiflik ve sağlamlık gibi özellikleri tek başına bünyesinde birleştirmektedir. Dünyanın birçok ülkesinde uzun yıllardır yaygın olarak kullanılan ve 2000 'li yılların ürünü olarak bilinen Atermit Isopanel, her türlü sanayi, zirai ve askeri yapılarda, soğuk hava depolarında, garajlarda, hangarlarda, spor tesislerinde, konutlarda ve tüm geniş mekanların çatı ve cephe kaplama, mekan bölücü duvarları ve tavan uygulamalarında başarı ile kullanılmaktadır. 
       Atermit ısopanel, istenilen renkte boyalı sac ve alüminyumdan, istenilen boy ve kalınlıkta üretilebilir. 
 
       Kuruluş projeleri ıngiltere 'de hazırlanan Adana ve Gebze fabrikalarında yıllık 2.300.000 m­² kapasiteyle ve kesintisiz üretim hattı teknolojisiyle üretilen Atermit Isopanel, tüm Atermit ürünleri gibi TSEK tarafından onaylıdır. 
       Atermit Isopanel, iki kat alüminyum veya sac levha arasına, ekspande polistren dolgunun çeşitli kalınlıklarda, çok özel bir yapıştırıcı ile uygulanmasıyla üretilen kompozit çatı ve cephe kaplama malzemesidir. 
       En önemli özelliği, metal levha ile yalıtım malzemesinin özel bir teknikle bir daha ayrılmamak üzere birleştirilmesidir. 
       Atermit Isopanel, 15 yıl ayrılmazlık garantisiyle, Türkiye 'deki sandviç paneller arasında en kaliteli malzeme olduğunu göstermekte ve farkını ortaya koymaktadır. 
       Atermit Isopanel 'i rakiplerinden ayıran bir diğer önemli husus ise, alın kapama detayının yalnızca Atermit Isopanel 'de olmasıdır. Alın kapama, sandviç panellerin açık bırakılan her iki ucunu da kapatmak üzere geliştirilmiştir. Rutubetsiz ortamlar yaratan, bakteri çoğalmasını önleyen ve gıda şartnamelerine uygun Atermit Isopanel, ana taşıyıcı sistemi hafifletmesi nedeniyle de çelikten ve betonarmeden tasarruf sağlamaktadır. 
       Atermit Isopanel 'de kullanılan malzemeler, uluslar arası standardı Amerikan A-1000 ve 3000 serisi alüminyum ve ısı iletkenlik katsayısı 0,034 kcal/m²h°c olan, suda çözülmeyen ve erimeyen özelliğe sahip, levha boyunca homojen yapıda, B1 sınıfı alev yürütmez ve CFC gazı içermeyen Ekspande Polistren 'dir.  

ATERMİT ÖZELLİKLER
ATERMİT MONTAJ - BİRLEŞİM - ÇÖZÜM DETAYLARI
ATERMİT ÖZELLİKLER
ATERMİT
MONTAJ-BİRLEŞİM
ÇÖZÜM DETAYLARI
mail : immak@immakmakina.com.tr  TEL : 0 258 3720524-25  FAX : 0 258 3720526  ADRES : AKÇEŞME MAH. 2022 SOK. NO:34 GÜMÜŞLER / DENİZLİİMMAK MAKİNA PLASTİK VE ALÜMİNYUM DOĞRAMA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


Copyright © 2007 İmmak Makina. Designed By  leventogunc
ZİYARETÇİ SAYISI
visitor stats
ANA SAYFA
ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
FOTOGALERİ
MAKİNE PARKURU
İLETİŞİM